Блок живлення Chieftec Proton BDF-1000C
Фото 22 |
Chieftec Proton BDF-1000C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Chieftec Proton BDF-1000C
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Chieftec BDF-1000C Power Supply Unit 1000 W 204 pin ATX PS/2 Black | 602 zł |
Chieftec BDF-1000C OB-ZAS-CHI-278 | 589 zł |
Zasilacz CHIEFTEC Proton BDF-1000C 1000W 80 Plus Bronze | 468 zł |
Zasilacz PC CHIEFTEC 1000W BDF-1000C | 667 zł |
Zasilacz CHIEFTEC Proton BDF-1000C 1000W 80 Plus Bronze | 519 zł |
ще 13 пропозицій
Модификації Chieftec Proton
Ціни на Chieftec Proton |
---|---|---|---|---|
Chieftec Proton BDF-400S | від 198 zł | 5 пропозицій | ||
Chieftec Proton BDF-500S | від 242 zł | 10 пропозицій | ||
Chieftec Proton BDF-600S | від 259 zł | 13 пропозицій | ||
Chieftec Proton BDF-650C | від 309 zł | 20 пропозицій | ||
Chieftec Proton BDF-750C | від 335 zł | 25 пропозицій | ||
Chieftec Proton BDF-850C | від 416 zł | 19 пропозицій | ||
Chieftec Proton BDF-1000C | від 468 zł | 19 пропозицій |
Рекомендуємо