Блок живлення Chieftec Task TPS-600S
Chieftec Task TPS-600S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Chieftec Task TPS-600S
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Alimentation ATX Chieftec Task TPS-600S - 600W Czarny | 377 zł |
Chieftec Zasilacz TPS-600S 600W ATX-12V, TAS series KZCHFZ6TPS600S0 | 238 zł |
Chieftec Zasilacz TPS-600S 600W ATX-12V, TAS series 104186 | 245 zł |
Zasilacz Chieftec Task 600W (TPS-600S) | 303 zł |
Chieftec Task TPS-600S 600W 80+ Bronze Czarny | 249 zł |
ще 10 пропозицій
Модификації Chieftec Task
Ціни на Chieftec Task |
---|---|---|---|---|
Chieftec Task TPS-400S | від 242 zł | 2 пропозиції | ||
Chieftec Task TPS-500S | від 274 zł | 5 пропозицій | ||
Chieftec Task TPS-600S | від 218 zł | 17 пропозицій | ||
Chieftec Task TPS-700S | від 265 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →