Блок живлення Chieftec Proton BDF-600S
Фото 4 |
Chieftec Proton BDF-600S |
|
Універсальний блок середнього цінового діапазону, висока якість і широкі можливості якого підтверджуються сертифікатом «80 PLUS BRONZE». Дана модель відрізняється пристойним рівнем енергоефективності — ККД досягає 85%. БЖ використовує унікальну схемотехніку, засновану на перетворювачах DC-DC. Зокрема завдяки цьому пристрій забезпечує максимально стабільне напруга, без будь-яких осідань в мережі.
Chieftec Proton BDF-600S можна довірити живлення дорогих високопродуктивних комплектуючих. Широкий спектр захисних систем даного блока живлення дасть змогу власнику ПК не переживати про якість електроживлення системного блока. Так, виробником передбачена захист від підвищеної і зниженої вихідної напруги, короткого замикання і перегріву, перевантаження по потужності і силі струму кожного каналу.
Додатково передбачений стабілізатор, запобігає сплески і кидки напруги. Блок живлення створений у форм-факторі ATX, максимальна потужність складає 600 Вт. Джгут дротів є незнімним. У переліку інтерфейсів передбачені наступні роз'єми: по одному 20+4 і 4+4, кілька PCIe 6+2, за три SATA і PATA. Примусове охолодження реалізовано вентилятором з лопатевою крильчаткою діаметром 120 мм.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Купити Chieftec Proton BDF-600S
Усі ціни 13 →Chieftec Proton BDF-600S Zasilacz Komputerowy 600 W Czarny | 389 zł |
Chieftec BDF-600S OB-ZAS-CHI-274 | 289 zł |
Zasilacz CHIEFTEC BDF-600S 600W Bronze | 269 zł |
Chieftec Zasilacz Chieftec PROTON BDF-600S (600 W; Aktywne; 120 mm) | 294 zł |
ККД 85%
Chieftec Proton BDF-600S ― це популярний блок живлення формату ATX, з сертифікатом якості 80+ Bronze та номінальною потужністю 600 Вт. Він має досить високий ККД у районі 85% та оснащений повним комплексом захисту від перегріву, перевантаження та замикань (SIP, UVP, OCP, OTP, AFC, OVP, OPP, SCP). Є чудовим прикладом моделі середнього рівня для тієї категорії користувачів, яка не бачить сенсу у переплаті за сертифікат якість Gold, але при цьому не хоче ризикувати з відверто бюджетними рішеннями.
Система стабілізації з DC-DC перетворювачами
Мабуть, головною перевагою серії Proton на фоні конкурентів є просунута система стабілізації на базі DC-DC перетворювачів. Стабілізація здійснюється і в індивідуальному порядку, і в рамках групи, завдяки чому БЖ забезпечує стабільно високий рівень живлення всіх елементів ПК. Під час стрес-тестів основні лінії живлення тримали стабільну напругу з мінімальним рівнем пульсацій та рідкісними просіданнями, викликаними підключенням занадто потужної відеокарти.
Тихий та ефективний БЖ
Незважаючи на приналежність до «бронзового» класу, система охолодження Chieftec Proton виявилася тихою та ефективною. Судячи з показників шумомірів, характер пристрою починає проявлятися лише після подолання позначки в 300 Вт. При меншому навантаженні шарудіння лопат вентилятора не чути від слова зовсім. Завдяки поєднанню цих факторів блок живлення Chieftec Proton є одним із найцікавіших варіантів для забезпечення енергією ігрового ПК середньої потужності із процесором рівня Core i5, великим запасом ОЗП, кількома накопичувачами та відеокартою рівня GeForce RTX 3060.
Модификації Chieftec Proton
Ціни на Chieftec Proton |
---|---|---|---|---|
Chieftec Proton BDF-400S | від 198 zł | 5 пропозицій | ||
Chieftec Proton BDF-500S | від 242 zł | 10 пропозицій | ||
Chieftec Proton BDF-600S | від 259 zł | 13 пропозицій | ||
Chieftec Proton BDF-650C | від 309 zł | 19 пропозицій | ||
Chieftec Proton BDF-750C | від 335 zł | 25 пропозицій | ||
Chieftec Proton BDF-850C | від 416 zł | 19 пропозицій | ||
Chieftec Proton BDF-1000C | від 468 zł | 19 пропозицій |