Блок живлення Chieftec Smart A8 GPS-700A8
Фото 6 |
Chieftec Smart A8 GPS-700A8 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Купити Chieftec Smart A8 GPS-700A8
Усі ціни 19 →Chieftec GPS-700A8 Zasilacz do Komputera 230 V/700 W Czarny | 314 zł |
Chieftec GPS-700A8 700W ATX-12V,12cm, active PFC KZCHFZ7GPS700A8 | 197 zł |
Chieftec GPS-700A8 OB-ZAS-CHI-160 | 249 zł |
Zasilacz CHIEFTEC GPS-700A8 700W 80 Plus | 206 zł |
Chieftec GPS-700A8 700W ATX-12V,12cm, active PFC 35792 | 203 zł |
Бюджетне рішення для ігрових ПК
На тлі тренду на використання кулерів з RGB-підсвічуванням та блоків живлення вищого класу в ігрових зборках, Chieftec Smart A8 виділяється як бюджетний, але надійний варіант для систем середнього рівня. Цей блок живлення пропонує збалансоване поєднання потужності та ціни, задовольняючи потреби більшості геймерів без зайвих витрат.
Потужність та ефективність без надмірностей
Chieftec Smart A8, випущений у 2013 році і досі популярний серед користувачів, демонструє потужність у 700 Вт із ККД близько 80%. Відмова від сертифікації якості дозволила виробнику знизити вартість пристрою, роблячи його доступним вибором для широкого кола покупців, незважаючи на відсутність статусу Bronze+ та вище.
Універсальність та продуктивність
Smart A8 підходить для створення ігрових систем початкового та середнього рівня, а також підтримує деякі високопродуктивні конфігурації. Завдяки єдиній лінії 12 В та наявності всіх необхідних конекторів, блок живлення сумісний з більшістю сучасних відеокарт, за винятком найпотужніших моделей, що потребують більшої потужності. Продумана система охолодження забезпечує тиху роботу, підтверджуючи, що якість та надійність не завжди вимагають високої ціни.
Модификації Chieftec Smart A8
Ціни на Chieftec Smart A8 |
---|---|---|---|---|
Chieftec Smart A8 GPS-400A8 | від 136 zł | 18 пропозицій | ||
Chieftec Smart A8 GPS-500A8 | від 169 zł | 21 пропозиція | ||
Chieftec Smart A8 GPS-600A8 | від 192 zł | 19 пропозицій | ||
Chieftec Smart A8 GPS-700A8 | від 197 zł | 20 пропозицій |