Блок живлення Chieftec Value APB-500B8
Фото 5 |
Chieftec Value APB-500B8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Chieftec Value APB-500B8
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Power SupplyCHIEFTEC500 Watt PFC ActiveAPB-500B8 APB-500B8 | 254 zł |
Chieftec VALUE SERIES Zasilacz do komputera - 500 wat - 120 mm - 80 Plus T | 188 zł |
Chieftec Zasilacz APB-500B8 500W PSU bulk KZCHFZ5APB500B8 | 149 zł |
CHIEFTEC APB-500B8 500W PSU bulk | 163 zł |
Chieftec Zasilacz APB-500B8 500W PSU bulk 104671 | 153 zł |
ще 8 пропозицій
Модификації Chieftec Value
Ціни на Chieftec Value |
---|---|---|---|---|
Chieftec Value APB-400B8 | від 136 zł | 18 пропозицій | ||
Chieftec Value APB-500B8 | від 145 zł | 14 пропозицій | ||
Chieftec Value APB-600B8 | від 183 zł | 21 пропозиція | ||
Chieftec Value APB-700B8 | від 201 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →