Блок живлення Chieftec Core BBS-600S
Фото 4 |
Chieftec Core BBS-600S |
|
Доступний і енергоефективний блок живлення стандарту АТХ v2.3 підвищеної потужності (600 Вт). Має класичну кабельну компонування (без знімних кабелів), стандартні габаритні розміри і помірний вагу. Побудований на сучасній платформі CWT з використанням високоефективного схемотехнічного рішення — резонансного випрямляча з DC-DC перетворювачами. Обладнаний усіма необхідними захисними підсистемами: OVP (від перенапруги мережі), SCP (від короткого замикання), OPP (від перевантаження по струму).
Позиціонується як доступна модель середньої цінової категорії, орієнтована на використання в продуктивних ігрових ПК, обладнаних відеокартами з підвищеним тепловиділенням. Крім цього, блок живлення Chieftec Core BBS-600S може постачати енергією робочі станції початкового і середнього рівня, в т. ч. оснащені професійними відеоадаптерами. Відрізняється високим рівнем стабілізації вихідних напруг по всіх лініях і прекрасної енергоефективністю рівня 80 Plus Gold. Розсіювання власного тепла блока здійснюється 120 мм вентилятором з простим підшипником ковзання. Важливо, що при малих і середніх навантаженнях (до 400-450 Вт) він обертається на мінімальній швидкості (500-600 об/хв) і абсолютно безшумний.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Купити Chieftec Core BBS-600S
Усі ціни 19 →Alimentation ATX Chieftec Core BBS-600S - 600 W Noir | 367 zł |
Chieftec Zasilacz BBS-600s 600w 80PLUS GOLD 120MM ATX KZCHFZ6BBS600S1 | 263 zł |
Chieftec Core BBS-600S 600W OB-ZAS-CHI-303 | 285 zł |
Chieftec Zasilacz BBS-600s 600w 80PLUS GOLD 120MM ATX 48494 | 271 zł |
Chieftec Zasilacz BBS-600s 600w 80PLUS GOLD 120MM ATX 48494 | 263 zł |
Народний 80+ Gold
Зазвичай блоки живлення з сертифікатом Gold+ коштують дорого і для більшості власників комп'ютерів здаються розкішшю на зразок членства в заміському гольф-клубі. Від цього Chieftec Core виглядає ще крутіше, за свої $60 пропонуючи потенційному покупцеві майже рекордна поєднання потужності (600 Вт), ефективності (ККД 85%) і акустичного комфорту. Лише на підході до повної потужності вентилятор буде чути цілком виразно, а настирливим його можна назвати лише на максимальних обертах.
Максимальна якість за низькою ціною
При цьому він забезпечує цілком гідну стабільність напруги, мінімальний рівень пульсацій і підтримує роботу з широким діапазоном вхідних напруг. Особливо сподобалося, що під час тестів ми не зафіксували жодної просадки напруги нижче номіналу. Додайте сюди повноцінний набір підключень, низький рівень шуму (якщо йому не доводиться працювати на знос), повноцінний захисний комплекс від перенавантаження, стрибків напруги і т. д. і отримаєте один з найбільш збалансованих Gold+ блоків живлення на ринку.
Не обійшлося без економії
Інше питання, що припало на чомусь економити, і змагатися з топовими моделями від Sea Sonic і Thermaltake йому не під силу. Основним недоліком Chieftec Core можна вважати економію виробника застосованих на конденсаторах, що позначається на нагріві моделі і викликає питання про його довговічності. Також оформлення кабельної системи тут максимально просте як у самих звичайних і доступних блоках живлення. Але моделі, не обтяжені подібними проблемами, обійдуться вже помітно дорожче.
Модификації Chieftec Core
Ціни на Chieftec Core |
---|---|---|---|---|
Chieftec Core BBS-500S | від 274 zł | 17 пропозицій | ||
Chieftec Core BBS-600S | від 263 zł | 21 пропозиція | ||
Chieftec Core BBS-700S | від 298 zł | 18 пропозицій |