Блок живлення Chieftec PowerUp GPX-550FC
Фото 8 |
Chieftec PowerUp GPX-550FC |
|
Мостовий LLC-перетворювач з технологією DC-DC.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Chieftec PowerUp GPX-550FC
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
CHIEFTEC PowerUp 550W ATX 12V GPX-550FC | 495 zł |
Zasilacz Chieftronic PowerUp 550W (GPX-550FC) | 377 zł |
Chieftec ZASILACZ CHIEFTEC Powerup GPX-550FC 550W | 401 zł |
Chieftec, Zasilacz Powerup Gpx-550fc, 550 W, Czarny | 367 zł |
ZASILACZ CHIEFTEC Powerup GPX-550FC 550W - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 379 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Chieftec PowerUp
Ціни на Chieftec PowerUp |
---|---|---|---|---|
Chieftec PowerUp GPX-550FC | від 367 zł | 8 пропозицій | ||
Chieftec PowerUp GPX-650FC | від 325 zł | 10 пропозицій | ||
Chieftec PowerUp GPX-750FC | від 351 zł | 20 пропозицій | ||
Chieftec PowerUp GPX-850FC | від 390 zł | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →