Блок живлення Chieftec Proton BDF-850C
Фото 5 |
Chieftec Proton BDF-850C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Chieftec Proton BDF-850C
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Chieftec BDF-850C zasilacze PC wielokolorowe | 578 zł |
Zasilacz Chieftec Proton BDF-850C 850W | 416 zł |
Chieftec BDF-850C OB-ZAS-CHI-277 | 539 zł |
Zasilacz CHIEFTEC Proton BDF-850C 850W 80 Plus Bronze | 520 zł |
Zasilacz CHIEFTEC Proton BDF-850C 850W 80 Plus Bronze | 520 zł |
ще 13 пропозицій
Модификації Chieftec Proton
Ціни на Chieftec Proton |
---|---|---|---|---|
Chieftec Proton BDF-400S | від 198 zł | 4 пропозиції | ||
Chieftec Proton BDF-500S | від 242 zł | 10 пропозицій | ||
Chieftec Proton BDF-600S | від 259 zł | 13 пропозицій | ||
Chieftec Proton BDF-650C | від 309 zł | 19 пропозицій | ||
Chieftec Proton BDF-750C | від 335 zł | 25 пропозицій | ||
Chieftec Proton BDF-850C | від 416 zł | 19 пропозицій | ||
Chieftec Proton BDF-1000C | від 468 zł | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →