Блок живлення Chieftec Core BBS-500S
Фото 4 |
Chieftec Core BBS-500S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Chieftec Core BBS-500S
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Chieftec BBS-500S jednostka zasilająca 500 W 24-pinowa ATX PS/2 czarna | 314 zł |
Chieftec Core BBS-500S 500W OB-ZAS-CHI-304 | 319 zł |
Chieftec Core BBS-500S 500W 80+ Gold Czarny | 288 zł |
Zasilacz komputerowy CHIEFTEC BBS-500S ATX 500W | 288 zł |
Chieftec Core BBS-500S 500W 80+ Gold Czarny | 299 zł |
ще 8 пропозицій
Модификації Chieftec Core
Ціни на Chieftec Core |
---|---|---|---|---|
Chieftec Core BBS-500S | від 273 zł | 14 пропозицій | ||
Chieftec Core BBS-600S | від 263 zł | 18 пропозицій | ||
Chieftec Core BBS-700S | від 298 zł | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →