Блок живлення Chieftec PowerUp GPX-750FC
Фото 8 |
Chieftec PowerUp GPX-750FC |
|
Одна із старших моделей лінійки високоефективних комп'ютерних блоків живлення Chieftec PowerUp, що складається з чотирьох моделей потужністю від 550 до 850 Вт. Цей блок повністю відповідає стандарту ATX 12V v2.53 і легко встановлюється у будь-які ATX-корпуси. Обладнаний APFC-модулем, може працювати в широкому діапазоні напруги живлення (від 100 до 240 В). Завдяки останній обставині, блок не чутливий до просідання напруги у вітчизняних електромережах.
Має стильне зовнішнє оформлення та модульний дизайн кабельної підсистеми. Крім стандартної лінії ATX 24-pin та двох кабелів EPS/ATX12V (8-pin), комплектується двома парами кабелів з двома роз'ємами PCI-E 8-pin (6+2) на кожному, що дає можливість використовувати потужні геймерські та професійні відеокарти. Блок живлення Chieftec PowerUp GPX-750FC позиціонується як продукт середньої цінової категорії, який призначений для живлення геймерських систем, обладнаних відеокартами з TDP до 350 Вт.
Також такий блок підійде для оверклокерських експериментів із суттєвим підвищенням напруги живлення CPU та GPU Power Limit. Актуальна апаратна платформа з резонансним LLC-перетворювачем, синхронним випрямлячем та DC-DC конвертерами, забезпечує чудову стабільність вихідної напруги та енергоефективність рівня 80 Plus Gold (ККД >90%). Завдяки використанню довговічних конденсаторів гарантується надійність і тривалий термін служби пристрою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Купити Chieftec PowerUp GPX-750FC
Усі ціни 22 →Chieftec GPX-750FC Power Supply Unit 750 W 204 pin ATX ATX Black 4064165 | 410 zł |
Chieftec Zasilacz GPX-750FC 750W PowerUp 80PLUS Gold KZCHFZ7GPX750FC | 429 zł |
Chieftec BDK-750FC OB-ZAS-CHI-341 | 399 zł |
Zasilacz CHIEFTEC GPX-750FC 750W 80 Plus Gold | 446 zł |
CHIEFTEC GPX-750FC 750W PowerUp 80PLUS Gold | 456 zł |
Модификації Chieftec PowerUp
Ціни на Chieftec PowerUp |
---|---|---|---|---|
Chieftec PowerUp GPX-550FC | від 379 zł | 9 пропозицій | ||
Chieftec PowerUp GPX-650FC | від 325 zł | 11 пропозицій | ||
Chieftec PowerUp GPX-750FC | від 358 zł | 22 пропозиції | ||
Chieftec PowerUp GPX-850FC | від 389 zł | 26 пропозицій |