Zasilacz Chieftec PowerUp GPX-750FC
Zdjęcia 8 |
Chieftec PowerUp GPX-750FC |
|
Jeden ze starszych modeli w linii wysokowydajnych zasilaczy komputerowych Chieftec PowerUp, na którą składają się cztery modele o mocy od 550 do 850 watów. Ten blok jest w pełni zgodny ze standardem ATX 12V v2.53 i może być łatwo zainstalowany w dowolnych obudowach ATX. Wyposażony w moduł APFC może pracować w szerokim zakresie napięć zasilających (od 100 do 240 V). Dzięki tej ostatniej okoliczności urządzenie nie jest wrażliwe na spadki napięcia w domowych sieciach elektrycznych.
Ma stylowy wygląd zewnętrzny i modułową konstrukcję podsystemu kablowego. Oprócz standardowej 24-pinowej linii ATX i dwóch kabli EPS / ATX12V (8-pin), w zestawie znajdują się dwie pary kabli z dwoma złączami PCI-E 8-pin (6 + 2) na każdym, co umożliwia do korzystania z potężnych gier i profesjonalnych kart graficznych. Zasilacz Chieftec PowerUp GPX-750FC pozycjonowany jest jako produkt ze średniej półki przeznaczony do zasilania systemów gamingowych wyposażonych w karty graficzne o TDP do 350W.
Taki blok nadaje się również do eksperymentów z podkręcaniem ze znacznym wzrostem napięcia zasilania procesora i limitu mocy GPU. Najnowocześniejsza platforma sprzętowa z przetwornicą rezonansową LLC, prostownikiem synchronicznym i przetwornicami DC-DC zapewnia doskonałą stabilność napięcia wyjściowego i sprawność energetyczną 80 Plus Gold (sprawność >90%). Dzięki zastosowaniu kondensatorów o długiej żywotności gwarantowana jest niezawodność i długa żywotność urządzenia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Chieftec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Chieftec.
Kup Chieftec PowerUp GPX-750FC
Wszystkie ceny 22 →Chieftec GPX-750FC Power Supply Unit 750 W 204 pin ATX ATX Black 4064165 | 410 zł |
Chieftec Chieftronic PowerUp Series 750W Zasilacz do komputera - 750 wat - | 420 zł |
Chieftec Zasilacz GPX-750FC 750W PowerUp 80PLUS Gold KZCHFZ7GPX750FC | 429 zł |
Chieftec BDK-750FC OB-ZAS-CHI-341 | 399 zł |
Zasilacz CHIEFTEC GPX-750FC 750W 80 Plus Gold | 446 zł |
Modyfikacje Chieftec PowerUp
Ceny na Chieftec PowerUp |
---|---|---|---|---|
Chieftec PowerUp GPX-550FC | od 379 zł | 10 oferty | ||
Chieftec PowerUp GPX-650FC | od 325 zł | 11 oferty | ||
Chieftec PowerUp GPX-750FC | od 358 zł | 22 oferty | ||
Chieftec PowerUp GPX-850FC | od 389 zł | 25 oferty |