Zasilacz Chieftec PowerUp GPX-850FC
Zdjęcia 8 |
Chieftec PowerUp GPX-850FC |
|
Mostkowy konwerter LLC z technologią DC-DC.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Chieftec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Chieftec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Chieftec PowerUp GPX-850FC
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CHIEFTEC PowerUp 850W ATX 12V GPX-850FC | 508 zł |
Chieftec Zasilacz GPX-850FC 850W PowerUp 80PLUS Gold KZCHFZ8GPX850FC | 450 zł |
Chieftec GPX-850FC OB-ZAS-CHI-326 | 489 zł |
Chieftec Zasilacz GPX-850FC 850W PowerUp 80PLUS Gold 58244 | 463 zł |
Chieftec PowerUP GPX-850FC 850W 80+ Gold Czarny | 459 zł |
pokaż 17 ofert
Modyfikacje Chieftec PowerUp
Ceny na Chieftec PowerUp |
---|---|---|---|---|
Chieftec PowerUp GPX-550FC | od 377 zł | 9 oferty | ||
Chieftec PowerUp GPX-650FC | od 325 zł | 8 oferty | ||
Chieftec PowerUp GPX-750FC | od 352 zł | 20 oferty | ||
Chieftec PowerUp GPX-850FC | od 390 zł | 23 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →