Zasilacz Chieftec Polaris 3.0 PPS-1050FC-A3
Wideo 2Zdjęcia 8 |
Chieftec Polaris 3.0 PPS-1050FC-A3 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Chieftec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Chieftec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Chieftec Polaris 3.0 PPS-1050FC-A3
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CHIEFTEC PPS-1050FC-A3 1050W ATX30 PPS-1050FC-A3 | 906 zł |
Zasilacz Chieftec PPS-1050FC-A3 1050W | 723 zł |
Chieftec Polaris 3.0 PPS-1050FC-A3 1050W 80+ Gold Czarny | 739 zł |
Chieftec, Zasilacz Polaris, Czarny | 741 zł |
Chieftec Polaris 3.0 PPS-1050FC-A3 1050W 80+ Gold Czarny | 849 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Chieftec Polaris 3.0
Ceny na Chieftec Polaris 3.0 |
---|---|---|---|---|
Chieftec Polaris 3.0 PPS-850FC-A3 | od 612 zł | 11 oferty | ||
Chieftec Polaris 3.0 PPS-1050FC-A3 | od 710 zł | 12 oferty | ||
Chieftec Polaris 3.0 PPS-1250FC-A3 | od 816 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →