Блок живлення Chieftec Value APB-600B8
Фото 5 |
Chieftec Value APB-600B8 2022 рікValue |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Chieftec Value APB-600B8
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Chieftec Zasilacz 600 W 80 PLUS 230 V ATX biały | 298 zł |
Chieftec Zasilacz APB-600B8 600W PSU bulk KZCHFZ6APB600B8 | 187 zł |
Zasilacz CHIEFTEC APB-600B8 Value 600W 80 Plus | 215 zł |
CHIEFTEC APB-600B8 600W PSU bulk | 215 zł |
Chieftec Zasilacz APB-600B8 600W PSU bulk 104672 | 192 zł |
ще 15 пропозицій
Модификації Chieftec Value
Ціни на Chieftec Value |
---|---|---|---|---|
Chieftec Value APB-400B8 | від 136 zł | 18 пропозицій | ||
Chieftec Value APB-500B8 | від 145 zł | 13 пропозицій | ||
Chieftec Value APB-600B8 | від 183 zł | 21 пропозиція | ||
Chieftec Value APB-700B8 | від 201 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →