Блок живлення Chieftec EON ZPU-700S
Відео 1Фото 7 |
Chieftec EON ZPU-700S 600 Вт700 Вт |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Купити Chieftec EON ZPU-700S
Усі ціни 10 →Chieftec Zasilacz ZPU-700S 700W EON Series 80 PLUS KZCHFZ7ZPU700S0 | 207 zł |
Chieftec Zasilacz ZPU-700S 700W EON Series 80 PLUS 120481 | 213 zł |
Chieftec Zasilacz ZPU-700S 700W EON Series 80 PLUS 120481 | 207 zł |
Zasilacz Chieftec ZPU-700S EON Series 700W | 215 zł |
Chieftec, Zasilacz Eon Zpu-700s, Czarny | 239 zł |
Білий сертифікат
Chieftec EON ZPU-700S – блок живлення з базовим сертифікатом енергоефективності 80 PLUS White, що означає коефіцієнт корисної дії 80%. Із сумарних 700 Вт потужності видає 636 Вт по основній лінії +12 В, яка живить процесор та відеокарту. Доступно два процесорні конектори 4+4-пін і стільки ж відеокарткових 6+2-пін.
Захист від стрибків
Високовольтний конденсатор виготовлений на Тайвані та допускає максимальну робочу температуру до 85°C. Є класична групова стабілізація напруги, активний механізм корекції APFC та вхідний фільтр електромагнітних перешкод, але відсутній варистор для грозозахисту. Зате передбачено захист від короткого замикання, стрибків напруги та перевантаження по лініях.
Тихий вентилятор
Вентилятор збудований на підшипнику ковзання, що є стандартом для бюджетних блоків живлення. До третини навантаження на БЖ пропелер обертається на швидкості 700 об/хв, що майже невиразне на слух, а далі поступово прискорюється. Кабелі незнімні, зате дуже довгі, плоскі та м'які, що сприяє їхньому прихованому укладанню всередині комп'ютерного корпусу.
Модификації Chieftec EON
Ціни на Chieftec EON |
---|---|---|---|---|
Chieftec EON ZPU-600S | від 187 zł | 12 пропозицій | ||
Chieftec EON ZPU-700S | від 207 zł | 10 пропозицій |