Блок живлення Zalman TX II v2 ZM700-TXIIv2
Фото 4 |
Zalman TX II v2 ZM700-TXIIv2 2022 рік 700 Вт 24+8+8(4+4) pin 800 Вт 24+8+8(4+4) pin |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zalman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zalman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zalman TX II v2 ZM700-TXIIv2
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zasilanie PC - ZALMAN - MegaMax 700W V2 80Plus 230V EU ZM700-TXIIV2 | 401 zł |
Zalman Zasilacz MegaMax 700W V2 80+ STD EU ZM700-TXII KZZALZ700TXIIV2 | 219 zł |
Zalman Zasilacz MegaMax 700W V2 80+ STD EU ZM700-TXII 64690 | 219 zł |
Zalman MegaMax 700W 80+ Czarny | 229 zł |
Zasilacz Zalman MegaMax 700W (ZM700-TXII) | 222 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації Zalman TX II v2
Ціни на Zalman TX II v2 |
---|---|---|---|---|
Zalman TX II v2 ZM700-TXIIv2 | від 219 zł | 12 пропозицій | ||
Zalman TX II v2 ZM800-TXIIv2 | від 244 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →