Блок живлення Zalman TX II v2 ZM800-TXIIv2
Фото 5 |
Zalman TX II v2 ZM800-TXIIv2 2022 рік 700 Вт 24+8+8(4+4) pin 800 Вт 24+8+8(4+4) pin |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zalman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zalman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zalman TX II v2 ZM800-TXIIv2
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zasilacz PC Zalman MegaMax 800W v2 80 ZM800-TXIIV2 | 246 zł |
Zalman Zasilacz MegaMax 800W V2 80+ STD EU ZM800-TXII KZZALZ800TXIIV2 | 244 zł |
Zalman Zasilacz MegaMax 800W V2 80+ STD EU ZM800-TXII 111367 | 244 zł |
Zalman MegaMax 800W 80+ Czarny | 246 zł |
Zalman MegaMax 800W 80+ Czarny | 246 zł |
Модификації Zalman TX II v2
Ціни на Zalman TX II v2 |
---|---|---|---|---|
Zalman TX II v2 ZM700-TXIIv2 | від 219 zł | 12 пропозицій | ||
Zalman TX II v2 ZM800-TXIIv2 | від 244 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →