Блок живлення be quiet! System Power 10 BN329
Відео 3Фото 3 |
be quiet! System Power 10 BN329 450 Вт 24+8 (4+4) pin 80+ Bronze 550 Вт 24+8+4 pin 80+ Bronze 650 Вт 24+8+4 pin 80+ Bronze 750 Вт 24+8+8(4+4) pin 80+ Bronze 850 Вт 24+8+8(4+4) pin 80+ Gold |
|
Просте та доступне джерело живлення для ПК потужністю 650 Вт, загальний рівень продуктивності якого відповідає класу 80+ Bronze (ККД в районі 85%). Входить до лінійки доступних блоків живлення System Power, відноситься до початкового цінового сегменту. На відміну від іншої продукції німецького бренду, вартість якої складно назвати демократичною, ця серія розроблена швидше для економних користувачів, які не хочуть відмовлятися від знаменитої надійності та тиші пристроїв be quiet! Як основа тут використовується перевірена часом апаратна платформа з традиційною схемотехнікою, що використовує принцип групової стабілізації напруг.
750 Вт реальної потужності та наявність двох 12V ліній забезпечують надійне та ефективне живлення для потужних ігрових ПК з кількома відеокартами. Кабельна система стаціонарна, а не модульна як в інших БЖ компанії, проте вся кабельна локшина має плоский профіль, тому її укладання не має скласти особливих проблем. Виробник подбав про всі необхідні типи захисту, включаючи захист від перевищення сили струму (OCP), захист від перевищення напруги (OVP), захист від перевищення потужності (OPP), захист від короткого замикання (SCP), захист від зниження напруги в мережі (UVP) ) та захист від перегріву (OTP). Впевненість виробника у високій якості пристрою підтверджується офіційною 5-річною гарантією.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог be quiet! 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі be quiet!.
Купити be quiet! System Power 10 BN329
Усі ціни 15 →be quiet Moc systemu 10 750W ATX24 BN329 | 320 zł |
be quiet! System Power 10 750W Zasilacz do komputera - 750 wat - 120 mm - | 332 zł |
Be quiet! Zasilacz System Power 10 750W BN329 KZBQTZ7500BN329 | 325 zł |
Be quiet! Zasilacz System Power 10 750W BN329 102604 | 337 zł |
Be quiet! Zasilacz System Power 10 750W BN329 102604 | 325 zł |
Модификації be quiet! System Power 10
Ціни на be quiet! System Power 10 |
---|---|---|---|---|
be quiet! System Power 10 BN326 | від 196 zł | 13 пропозицій | ||
be quiet! System Power 10 BN327 | від 243 zł | 13 пропозицій | ||
be quiet! System Power 10 BN328 | від 276 zł | 18 пропозицій | ||
be quiet! System Power 10 BN329 | від 320 zł | 16 пропозицій | ||
be quiet! System Power 10 BN330 | від 419 zł | 17 пропозицій |