Блок живлення be quiet! Straight Power 12 BN336
Відео 11Фото 7 |
be quiet! Straight Power 12 BN336 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог be quiet! 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі be quiet!.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити be quiet! Straight Power 12 BN336
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Be Quiet Straight Power 12 ATX 30 750w - 80 Plus Platinum BN336 | 689 zł |
Be quiet! Zasilacz Straight Power 12 750W Platinum ATX 3.0 KZBQTZ7000BN336 | 647 zł |
be quiet! Straight Power 12 750W OB-ZAS-BEQ-325 | 699 zł |
Be quiet! Zasilacz Straight Power 12 750W Platinum ATX 3.0 113038 | 672 zł |
be quiet! Straight Power 12 750W 80+ Platinum Czarny | 679 zł |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації be quiet! Straight Power 12
Ціни на be quiet! Straight Power 12 |
---|---|---|---|---|
be quiet! Straight Power 12 BN336 | від 647 zł | 14 пропозицій | ||
be quiet! Straight Power 12 BN337 | від 728 zł | 8 пропозицій | ||
be quiet! Straight Power 12 BN338 | від 915 zł | 11 пропозицій | ||
be quiet! Straight Power 12 BN339 | від 995 zł | 12 пропозицій | ||
be quiet! Straight Power 12 BN340 | від 1 013 zł | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →