Блок живлення be quiet! System Power 10 BN330
Відео 3Фото 3 |
be quiet! System Power 10 BN330 450 Вт 24+8 (4+4) pin 80+ Bronze 550 Вт 24+8+4 pin 80+ Bronze 650 Вт 24+8+4 pin 80+ Bronze 750 Вт 24+8+8(4+4) pin 80+ Bronze 850 Вт 24+8+8(4+4) pin 80+ Gold |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог be quiet! 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі be quiet!.
Купити be quiet! System Power 10 BN330
Усі ціни 16 →Be Quiet System Power 850 W 10 zasilaczy 80 złoty w pełni przewodowy podwó | 419 zł |
be quiet! System Power 10 850W Zasilacz do komputera - 850 wat - 120 mm - | 480 zł |
Be quiet! Zasilacz System Power 10 850W BN330 KZBQTZ8500BN330 | 426 zł |
be quiet! System Power 10 850W OB-ZAS-BEQ-307 | 479 zł |
Be quiet! Zasilacz System Power 10 850W BN330 102605 | 442 zł |
Німецька педантичність
be quiet! System Power 10 850W - довгоочікуване оновлення молодшої серії блоків живлення іменитого німецького бренду. При незмінно помірній ціні новинка отримала ряд приємних поліпшень. Кабелі як і раніше модульні, але тепер плоскі та м'які, що сприяє їхньому акуратному укладання всередині корпусу ПК.
Уніфікація електроніки
Конденсатори залишилися тайванськими Teapo, але відтепер належать до високотемпературної серії 105 градусів за Цельсієм. А ось виробник електронного начиння змінився: замість HEC використовується CWT. Тим самим було be quiet! уніфікувала свою схемотехніку під одного ОЕМ-партнера. Нагадаємо, раніше зустрічалися моделі БЖ be quiet! ще на базі FSP.
На низьких оборотах
Коефіцієнт корисної дії 85 відсотків результує сертифікат енергоефективності 80 PLUS Bronze. На зміну вентилятору Yate Loon прийшов фірмовий be quiet!, правда на простому підшипнику ковзання. Зате до 50% навантаження на БЖ вертушку взагалі не чути і навіть за повних 100% вона набагато тихіша за конкурентів.
Модификації be quiet! System Power 10
Ціни на be quiet! System Power 10 |
---|---|---|---|---|
be quiet! System Power 10 BN326 | від 196 zł | 13 пропозицій | ||
be quiet! System Power 10 BN327 | від 243 zł | 13 пропозицій | ||
be quiet! System Power 10 BN328 | від 276 zł | 18 пропозицій | ||
be quiet! System Power 10 BN329 | від 320 zł | 16 пропозицій | ||
be quiet! System Power 10 BN330 | від 419 zł | 17 пропозицій |