Блок живлення be quiet! SFX Power 3 BN320
Відео 2Фото 4 |
be quiet! SFX Power 3 BN320 2021 рікSFX (для компактних систем) 300 Вт 24+4 pin 450 Вт 24+8 (4+4) pin |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог be quiet! 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі be quiet!.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити be quiet! SFX Power 3 BN320
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
be quiet SFX Power 3 300 W 80 Plus brąz sterowany temperaturą 80 mm wysoki | 264 zł |
be quiet! SFX Power 3 Zasilacz do komputera - 300 wat - 80 mm - 80 Plus 80 | 279 zł |
be quiet! SFX Power 3 300W 80+ Bronze Czarny | 279 zł |
be quiet! SFX Power 3 300W 80 Plus Bronze - darmowy odbiór w 22 miastach i | 299 zł |
Відеоогляди
Модификації be quiet! SFX Power 3
Ціни на be quiet! SFX Power 3 |
---|---|---|---|---|
be quiet! SFX Power 3 BN320 | від 264 zł | 5 пропозицій | ||
be quiet! SFX Power 3 BN321 | від 316 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →