Блок живлення be quiet! Straight Power 11 BN284
Відео 16Фото 6 |
be quiet! Straight Power 11 BN284 450 Вт 24+8 (4+4) pin 550 Вт 24+8 (4+4) pin 750 Вт 24+8+8(4+4) pin 850 Вт 24+8+8(4+4) pin 1000 Вт 24+8+8(4+4) pin |
|
Hi-End блок живлення з номінальною потужністю 850 Вт з просунутою схемотехнікою на базі термостійких японських конденсаторів, модульною кабельною системою та практично безшумною системою охолодження. Він відноситься до верхнього цінового діапазону і входить до лінійки просунутих джерел живлення Straight Power, які вирізняються високою якістю виконання та низьким рівнем шуму. БЖ сертифікований за стандартом "80 PLUS GOLD" і оснащений усіма сучасними механізмами захисту, тому їй можна довірити живлення потужних і дорогих комплектуючих рівня Core i9 + GeForce RTX 4080.
Заявлений ККД блоку живлення досягає 93%. be quiet! Straight Power 11 отримав 4 незалежні лінії електроживлення (12 В), що робить її максимально надійною. Схемотехніка побудована з використанням конденсаторів японського виробництва, напівмостової LLC схемою та DC-DC-перетворювачами, які відрізняються чудовою стабільністю та надійністю навіть при сильному нагріванні компонентів.
Основна 12-вольтова лінія здатна забезпечити майже 100% загальної потужності пристрою. Активне охолодження компонентів БЖ забезпечує 135 мм вентилятор Silent Wings 3 на гідродинамічному підшипнику. Він автоматично змінює швидкість обертання в залежності від температури пристрою, а оптимізовані для кращого повітряного потоку лопаті вентилятора знижують турбулентність, завдяки чому шум при навантаженні вище 90% становить всього 25 дБ.
А при зниженні загального енергоспоживання лопаті вентилятора ледь помітно шарудять, не викликаючи жодного дискомфорту. Важливою особливістю моделі стало використання плат із бездротовим з'єднанням компонентів – відсутність зайвої проводки позитивно позначається на охолодженні. Повністю модульне підключення проводів дає можливість не обмежувати себе в питаннях кабель-менеджменту, особливо коли йдеться про прозорий або напівпрозорий корпус, власник якого подбав про внутрішнє оздоблення та підсвічування. Вбудований захист від перевантаження по струму та потужності, підвищеної та зниженої напруги, короткого замикання та перегріву, а також офіційна п'ятирічна гарантія від виробника дозволяє дивитися в майбутнє з оптимізмом, не особливо переживаючи за збереження компонентів ПК.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог be quiet! 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі be quiet!.
Купити be quiet! Straight Power 11 BN284
Усі ціни 18 →Be quiet! Zasilacz Straight Power 11 850W 80+ GOLD F.MODU BN284 KZBQTZ8000 | 664 zł |
be quiet! Straight Power 11 850W OB-ZAS-BEQ-224 | 712 zł |
Be quiet! Zasilacz Straight Power 11 850W 80+ GOLD F.MODU BN284 42840 | 690 zł |
be quiet! Straight Power 11 850W 80+ Gold | 679 zł |
Zasilacz be quiet! Straight Power 11 850W (BN284) | 670 zł |
Модификації be quiet! Straight Power 11
Ціни на be quiet! Straight Power 11 |
---|---|---|---|---|
be quiet! Straight Power 11 BN280 | від 1 031 zł | 4 пропозиції | ||
be quiet! Straight Power 11 BN281 | від 729 zł | 8 пропозицій | ||
be quiet! Straight Power 11 BN283 | від 567 zł | 22 пропозиції | ||
be quiet! Straight Power 11 BN284 | від 664 zł | 19 пропозицій | ||
be quiet! Straight Power 11 BN285 | від 769 zł | 21 пропозиція |