Блок живлення be quiet! Straight Power 12 BN339
Відео 11Фото 7 |
be quiet! Straight Power 12 BN339 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог be quiet! 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі be quiet!.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити be quiet! Straight Power 12 BN339
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Be Quiet Straight Power 12 ATX 30 1200w - 80 Plus Platinum BN339 | 999 zł |
be quiet! Straight Power 12 Platinum 1200W Zasilacz do komputera - 1200 Wa | 995 zł |
Be quiet! Zasilacz Straight Power 12 1200W Platinum ATX3.0 KZBQTZC000BN339 | 1 002 zł |
be quiet! Straight Power 12 1200W OB-ZAS-BEQ-322 | 999 zł |
Be quiet! Zasilacz Straight Power 12 1200W Platinum ATX3.0 113041 | 1 041 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації be quiet! Straight Power 12
Ціни на be quiet! Straight Power 12 |
---|---|---|---|---|
be quiet! Straight Power 12 BN336 | від 647 zł | 14 пропозицій | ||
be quiet! Straight Power 12 BN337 | від 728 zł | 8 пропозицій | ||
be quiet! Straight Power 12 BN338 | від 915 zł | 11 пропозицій | ||
be quiet! Straight Power 12 BN339 | від 995 zł | 12 пропозицій | ||
be quiet! Straight Power 12 BN340 | від 1 013 zł | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →