Блок живлення be quiet! Straight Power 12 BN340
Відео 11Фото 7 |
be quiet! Straight Power 12 BN340 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог be quiet! 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі be quiet!.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити be quiet! Straight Power 12 BN340
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
be quiet Straight Power 12 1500 W ATX 30 80 Plus Platinum prawie niesłysza | 1 141 zł |
be quiet! Straight Power 12 Platinum 1500W Zasilacz do komputera - 1500 Wa | 1 169 zł |
Be quiet! Zasilacz Straight Power 12 1500W Platinum ATX3.0 KZBQTZF000BN340 | 1 358 zł |
Be quiet! Zasilacz Straight Power 12 1500W Platinum ATX3.0 113042 | 1 410 zł |
Be quiet! Zasilacz Straight Power 12 1500W Platinum ATX3.0 113042 | 1 358 zł |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Модификації be quiet! Straight Power 12
Ціни на be quiet! Straight Power 12 |
---|---|---|---|---|
be quiet! Straight Power 12 BN336 | від 647 zł | 17 пропозицій | ||
be quiet! Straight Power 12 BN337 | від 728 zł | 11 пропозицій | ||
be quiet! Straight Power 12 BN338 | від 898 zł | 14 пропозицій | ||
be quiet! Straight Power 12 BN339 | від 952 zł | 15 пропозицій | ||
be quiet! Straight Power 12 BN340 | від 1 141 zł | 17 пропозицій |
Рекомендуємо