Блок живлення be quiet! SFX L BN239
Відео 14Фото 4 |
be quiet! SFX L BN239 500 Вт600 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог be quiet! 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі be quiet!.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити be quiet! SFX L BN239
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
be quiet SFX L Power 600W PC zasilacz wentylator BN239 | 508 zł |
be quiet! SFX-L Power 600W Zasilacz do komputera - 600 wat - 120 mm - 80 P | 603 zł |
bądź cicho! Zasilacz SFX L Power 600 W 20+4 pin ATX Czarny | 608 zł |
be quiet! SFX-L POWER 600W 80 Plus Gold - darmowy odbiór w 22 miastach i b | 589 zł |
Відеоогляди
Модификації be quiet! SFX L
Ціни на be quiet! SFX L |
---|---|---|---|---|
be quiet! SFX L BN238 | від 436 zł | 9 пропозицій | ||
be quiet! SFX L BN239 | від 508 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →