Блок живлення be quiet! System Power 10 BN326
Відео 3Фото 3 |
be quiet! System Power 10 BN326 450 Вт 24+8 (4+4) pin 80+ Bronze 550 Вт 24+8+4 pin 80+ Bronze 650 Вт 24+8+4 pin 80+ Bronze 750 Вт 24+8+8(4+4) pin 80+ Bronze 850 Вт 24+8+8(4+4) pin 80+ Gold |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог be quiet! 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі be quiet!.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити be quiet! System Power 10 BN326
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Be Quiet System Power 10 450 W ATX24 BN326 S10-450W | 205 zł |
be quiet! System Power 10 450W Zasilacz do komputera - 450 wat - 120 mm - | 239 zł |
Be quiet! Zasilacz System Power 10 450W BN326 KZBQTZ4500BN326 | 196 zł |
Be quiet! Zasilacz System Power 10 450W BN326 102601 | 204 zł |
be quiet! System Power 10 450W 80+ Bronze Czarny | 249 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації be quiet! System Power 10
Ціни на be quiet! System Power 10 |
---|---|---|---|---|
be quiet! System Power 10 BN326 | від 196 zł | 13 пропозицій | ||
be quiet! System Power 10 BN327 | від 243 zł | 13 пропозицій | ||
be quiet! System Power 10 BN328 | від 276 zł | 18 пропозицій | ||
be quiet! System Power 10 BN329 | від 320 zł | 16 пропозицій | ||
be quiet! System Power 10 BN330 | від 419 zł | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →