Блок живлення be quiet! Pure Power 12 M BN342
Фото 4 |
be quiet! Pure Power 12 M BN342 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог be quiet! 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі be quiet!.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити be quiet! Pure Power 12 M BN342
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Be Quiet Pure Power BN342 Zasilacz Komputerowy Czarny 24 x 69 x 25 cm | 469 zł |
be quiet! Pure Power 12 M - ATX 3.0 - 650W Zasilacz do komputera - 650 wat | 510 zł |
Be quiet! Zasilacz Pure Power 12 M 650W ATX 3.0 GOLD KZBQTZ6500BN342 | 454 zł |
be quiet! Pure Power 12 M 650W OB-ZAS-BEQ-312 | 479 zł |
Be quiet! Zasilacz Pure Power 12 M 650W ATX 3.0 GOLD 107673 | 454 zł |
ще 8 пропозицій
Модификації be quiet! Pure Power 12 M
Ціни на be quiet! Pure Power 12 M |
---|---|---|---|---|
be quiet! Pure Power 12 M BN341 | від 378 zł | 14 пропозицій | ||
be quiet! Pure Power 12 M BN342 | від 454 zł | 13 пропозицій | ||
be quiet! Pure Power 12 M BN343 | від 494 zł | 16 пропозицій | ||
be quiet! Pure Power 12 M BN344 | від 559 zł | 15 пропозицій | ||
be quiet! Pure Power 12 M BN345 | від 689 zł | 13 пропозицій | ||
be quiet! Pure Power 12 M BN346 | від 842 zł | 10 пропозицій |
Рекомендуємо