Блок живлення be quiet! Straight Power 12 BN338
Відео 11Фото 7 |
be quiet! Straight Power 12 BN338 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог be quiet! 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі be quiet!.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити be quiet! Straight Power 12 BN338
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
be quiet Straight Power 12 1000 W ATX 30 80 Plus Platinum prawie niesłysza | 919 zł |
be quiet! Straight Power 12 Platinum 1000W Zasilacz do komputera - 1000 Wa | 984 zł |
be quiet! Straight Power 12 1000W OB-ZAS-BEQ-323 | 949 zł |
be quiet! Straight Power 12 1000W 80+ Platinum Czarny | 919 zł |
Zasilacz be quiet! Straight Power 12 1000W (BN338) | 929 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації be quiet! Straight Power 12
Ціни на be quiet! Straight Power 12 |
---|---|---|---|---|
be quiet! Straight Power 12 BN336 | від 647 zł | 14 пропозицій | ||
be quiet! Straight Power 12 BN337 | від 728 zł | 8 пропозицій | ||
be quiet! Straight Power 12 BN338 | від 915 zł | 11 пропозицій | ||
be quiet! Straight Power 12 BN339 | від 995 zł | 12 пропозицій | ||
be quiet! Straight Power 12 BN340 | від 1 013 zł | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →