Zasilacz be quiet! Straight Power 12 BN338
Wideo 11Zdjęcia 7 |
be quiet! Straight Power 12 BN338 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog be quiet! 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele be quiet!.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup be quiet! Straight Power 12 BN338
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
be quiet Straight Power 12 1000 W ATX 30 80 Plus Platinum prawie niesłysza | 915 zł |
be quiet! Straight Power 12 Platinum 1000W Zasilacz do komputera - 1000 Wa | 984 zł |
Zasilacz BE QUIET! Straight Power 12 1000W 80 Plus Platinum | 919 zł |
be quiet! Straight Power 12 1000W OB-ZAS-BEQ-323 | 949 zł |
BN338 | 1 058 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje be quiet! Straight Power 12
Ceny na be quiet! Straight Power 12 |
---|---|---|---|---|
be quiet! Straight Power 12 BN336 | od 647 zł | 19 oferty | ||
be quiet! Straight Power 12 BN337 | od 721 zł | 11 oferty | ||
be quiet! Straight Power 12 BN338 | od 913 zł | 14 oferty | ||
be quiet! Straight Power 12 BN339 | od 962 zł | 15 oferty | ||
be quiet! Straight Power 12 BN340 | od 1 014 zł | 18 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →