Блок живлення be quiet! Pure Power 9 Modular BN268
be quiet! Pure Power 9 Modular BN268 400 Вт 24+4 pin 600 Вт 24+8 (4+4) pin |
|
Тихий, енергоефективний та порівняно доступний комп'ютерний блок живлення значної потужності (600 Вт) із зручним напівмодульним компонуванням кабельної підсистеми. Позиціонується як доступна модель середньої цінової категорії, призначена для використання у продуктивних геймерських системах, які оснащені відеокартами з типовим енергоспоживанням (TDP) до 250 Вт. Крім цього, блок може постачати енергією робочі станції початкового/середнього рівня, в т.ч.
оснащені професійними відеоадаптерами. Має стандартні габаритні розміри та значну вагу 2,15 кг. В основі блоку живлення be quiet! Pure Power 9 Modular BN268 лежить сучасна апаратна платформа на основі високоефективного схемотехнічного рішення - резонансного напівмостового LLC-перетворювача з синхронним випрямлячем та DC-DC конвертерами. Забезпечує бездоганну стабілізацію вихідної напруги по всіх лініях та вражаючу енергоефективність рівня 80 Plus Silver (ККД не менше 91% під навантаженням 50% від заявленої). Може віддавати лініями +12В струм до 48 А (96% від номінальної потужності). Для розсіювання тепла блок оснащений довговічним брендовим 120 мм вентилятором із покращеним алгоритмом управління. При навантаженні до 350 Вт обертається на низькій швидкості, не створюючи шуму.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог be quiet! 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі be quiet!.
Купити be quiet! Pure Power 9 Modular BN268
Усі ціни 21 →be quiet System Power 9 500 W CM zasilacz PC wydajność 80 PLUS Bronze ATX | 269 zł |
Be quiet! Zasilacz System Power 9 CM 500W BN301 KZBQTZ5000BN301 | 261 zł |
be quiet! System Power 9 500W CM OB-ZAS-BEQ-253 | 291 zł |
Zasilacz BE QUIET! System Power 9 CM 500W 80 Plus Bronze | 279 zł |
BE QUIET! System Power 9 CM 500W BN301 | 280 zł |
Модификації be quiet! Pure Power 9 Modular
Ціни на be quiet! Pure Power 9 Modular |
---|---|---|---|---|
be quiet! Pure Power 9 Modular BN266 | від 300 zł | 15 пропозицій | ||
be quiet! Pure Power 9 Modular BN268 | від 261 zł | 22 пропозиції |