Блок живлення Thermaltake Smart SPS-530MPCBEU
Відео 20Фото 3 |
Thermaltake Smart SPS-530MPCBEU |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermaltake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermaltake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermaltake Smart SPS-530MPCBEU
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Thermaltake SPS-530MPCBEU Smart SE zasilacz do komputera PC 530 W ATX 23 | 263 zł |
Thermaltake Smart M Series SE 530W Zasilacz do komputera - 530 wat - 120 m | 254 zł |
Thermaltake Smart SE 530W Modular (sprawność 80+ Bronze dla 230V, 2xPEG, 1 | 245 zł |
Thermaltake Smart SE 530W Modular OB-ZAS-THT-089 | 259 zł |
Thermaltake Smart SE 530W Modular 80+ Bronze Czarny | 249 zł |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Thermaltake Smart
Ціни на Thermaltake Smart |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Smart SPS-530MPCBEU | від 229 zł | 14 пропозицій | ||
Thermaltake Smart SPS-630MPCBEU | від 275 zł | 20 пропозицій | ||
Thermaltake Smart SPS-730MPCBEU | від 339 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →