Блок живлення Thermaltake Smart SPS-630MPCBEU
Відео 20Фото 3 |
Thermaltake Smart SPS-630MPCBEU |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermaltake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermaltake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermaltake Smart SPS-630MPCBEU
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Thermaltake Inteligentna jednostka zasilająca BX1 650 W 24-pinowa ATX ATX | 383 zł |
Thermaltake Smart SE 630W Modular (sprawność 80+ Bronze dla 230V, 2xPEG, 1 | 289 zł |
Thermaltake Smart SE 630W Modular OB-ZAS-THT-090 | 299 zł |
Thermaltake Smart SE 630W Modular (sprawność 80+ Bronze dla 230V, 2xPEG, 1 | 289 zł |
Zasilacz Thermaltake Smart SE 630W (SPS-630MPCBEU) | 275 zł |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Thermaltake Smart
Ціни на Thermaltake Smart |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Smart SPS-530MPCBEU | від 229 zł | 12 пропозицій | ||
Thermaltake Smart SPS-630MPCBEU | від 275 zł | 22 пропозиції | ||
Thermaltake Smart SPS-730MPCBEU | від 339 zł | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →