Zasilacz Thermaltake Smart SPS-630MPCBEU
Wideo 20Zdjęcia 3 |
Thermaltake Smart SPS-630MPCBEU |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thermaltake 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thermaltake.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Thermaltake Smart SPS-630MPCBEU
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thermaltake SPS-630MPCBEU Smart SE zasilacz do komputera 630 W ATX 23 | 289 zł |
Thermaltake Smart SE 630W Modular (sprawność 80+ Bronze dla 230V, 2xPEG, 1 | 289 zł |
Thermaltake Smart SE 630W Modular OB-ZAS-THT-090 | 299 zł |
Thermaltake Smart SE 630W Modular (sprawność 80+ Bronze dla 230V, 2xPEG, 1 | 289 zł |
Zasilacz Thermaltake Smart SE 630W (SPS-630MPCBEU) | 275 zł |
pokaż 15 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Thermaltake Smart
Ceny na Thermaltake Smart |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Smart SPS-530MPCBEU | od 229 zł | 13 oferty | ||
Thermaltake Smart SPS-630MPCBEU | od 275 zł | 21 oferta | ||
Thermaltake Smart SPS-730MPCBEU | od 339 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →