Zasilacz Thermaltake Smart DPS G DPS G 500W (SPG-0500D-B)
Wideo 15Zdjęcia 2 |
Thermaltake Smart DPS G DPS G 500W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thermaltake 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thermaltake.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Thermaltake Smart DPS G DPS G 500W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thermaltake Smart DPS G moduł zasilaczy 500 W 24-pin ATX ATX Czarny PS-SPG | 302 zł |
Zasilacz Thermaltake Smart DPS G 500W (PS-SPG-0500DPCBEU-B) | 353 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Thermaltake Smart DPS G Bronze 500W - Modular - 80Pl | 351 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Thermaltake Smart DPS G
Ceny na Thermaltake Smart DPS G |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Smart DPS G DPS G 500W | od 302 zł | 4 oferty | ||
Thermaltake Smart DPS G DPS G 600W | od 386 zł | 3 oferty | ||
Thermaltake Smart DPS G DPS G 700W | od 224 zł | 4 oferty | ||
Thermaltake Smart DPS G DPS G 750W | od 310 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →