Zasilacz Thermaltake Toughpower SFX GEN5 SFX 850W
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Thermaltake Toughpower SFX GEN5 SFX 850W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thermaltake 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thermaltake.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Thermaltake Toughpower SFX GEN5 SFX 850W
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thermaltake Toughpower SFX 850 WATT/ATX 30 / Native PCIE 5/ japońskie kond | 782 zł |
Thermaltake Zasilacz - ToughPower SFX 850W F modular 80+Gold FDB Fan Gen5 | 774 zł |
Thermaltake Zasilacz - ToughPower SFX 850W F modular 80+Gold FDB Fan Gen5 | 819 zł |
Thermaltake Zasilacz - ToughPower SFX 850W F modular 80+Gold FDB Fan Gen5 | 774 zł |
Zasilacz - ToughPower SFX 850W F modular 80+Gold FDB Fan Gen5 | 783 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Thermaltake Toughpower SFX GEN5
Ceny na Thermaltake Toughpower SFX GEN5 |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Toughpower SFX GEN5 SFX 750W | od 674 zł | 7 oferty | ||
Thermaltake Toughpower SFX GEN5 SFX 850W | od 774 zł | 10 oferty | ||
Thermaltake Toughpower SFX GEN5 SFX 1000W | od 903 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →