Блок живлення Thermaltake Smart Pro RGB Pro RGB 850W
Відео 6Фото 6 |
Thermaltake Smart Pro RGB Pro RGB 850W 650 Вт850 Вт |
|
Кнопка для зміни кольору підсвічування.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermaltake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermaltake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermaltake Smart Pro RGB Pro RGB 850W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Thermaltake Smart Pro 850 W pełni modułowy wentylator RGB 80 Plus zasilacz | 696 zł |
Zasilacz Thermaltake Smart Pro RGB 850W (PS-SPR-0850FPCBEU-R) | 571 zł |
Zasilacz komputerowy THERMALTAKE Smart Pro RGB 850 W Modular | 571 zł |
Thermaltake Smart Pro RGB 850W 80 Plus Bronze - darmowy odbiór w 22 miasta | 549 zł |
Відеоогляди
Модификації Thermaltake Smart Pro RGB
Ціни на Thermaltake Smart Pro RGB |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Smart Pro RGB Pro RGB 650W | від 526 zł | 3 пропозиції | ||
Thermaltake Smart Pro RGB Pro RGB 850W | від 549 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →