Zasilacz Thermaltake Smart Pro RGB Pro RGB 850W
Wideo 6Zdjęcia 6 |
Thermaltake Smart Pro RGB Pro RGB 850W 650 W850 W |
|
Przycisk do zmiany koloru podświetlenia.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thermaltake 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thermaltake.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Thermaltake Smart Pro RGB Pro RGB 850W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thermaltake Smart Pro 850 W pełni modułowy wentylator RGB 80 Plus zasilacz | 756 zł |
Zasilacz Thermaltake Smart Pro RGB 850W (PS-SPR-0850FPCBEU-R) | 571 zł |
Zasilacz komputerowy THERMALTAKE Smart Pro RGB 850 W Modular | 571 zł |
Thermaltake Smart Pro RGB 850W 80 Plus Bronze - darmowy odbiór w 22 miasta | 549 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Thermaltake Smart Pro RGB
Ceny na Thermaltake Smart Pro RGB |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Smart Pro RGB Pro RGB 650W | od 526 zł | 3 oferty | ||
Thermaltake Smart Pro RGB Pro RGB 850W | od 549 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →