Блок живлення be quiet! Straight Power 11 BN283
Відео 16Фото 6 |
be quiet! Straight Power 11 BN283 450 Вт 24+8 (4+4) pin 550 Вт 24+8 (4+4) pin 750 Вт 24+8+8(4+4) pin 850 Вт 24+8+8(4+4) pin 1000 Вт 24+8+8(4+4) pin |
|
Ексклюзивний блок живлення класу Hi-End з номінальною потужністю в 750 Вт, яка, до речі, не є граничною для цього пристрою — опція OverLOAD дозволяє збільшити пікове навантаження, без осідання вихідної напруги, до 875 Вт! БЖ сертифікований за стандартом «80 PLUS GOLD», тому даної моделі можна довірити живлення потужних і дорогих комплектуючих. ККД досягає 93%. Модель отримала 4 незалежних лінії живлення (12 В), що робить її максимально надійною.
Блок живлення Be quiet Straight Power 11 Straight Power 11 750W використовує повністю модульне підключення дротів, даючи змогу на максимум використовувати сучасні рішення кабель-менеджменту прогресивних системних блоків. Однією з головних особливостей є використання плат з бездротовим з'єднанням компонентів — відсутність зайвої проводки позитивно позначається на охолодженні. Схемотехніка побудована з використанням конденсатори японського виробництва, які відрізняються чудовою стабільністю і надійністю навіть працюючи за температури +105 ˚С. Активне охолодження забезпечується 135-міліметровий вентилятор, який спирається на високоякісний гідродинамічний підшипник. Робота вентилятора не буде порушувати тишу і гармонію.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог be quiet! 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі be quiet!.
Купити be quiet! Straight Power 11 BN283
Усі ціни 20 →Be Quiet Straight Power 11 T380692 Zasilacz Komputerowy 750 W Czarny BN283 | 567 zł |
Be quiet! Zasilacz Straight Power 11 750W 80+ GOLD F.MODU BN283 KZBQTZ7000 | 568 zł |
be quiet! Straight Power 11 750W OB-ZAS-BEQ-223 | 620 zł |
Be quiet! Zasilacz Straight Power 11 750W 80+ GOLD F.MODU BN283 42839 | 589 zł |
Zasilacz be quiet! Straight Power 11 750W (BN283) | 575 zł |
Модификації be quiet! Straight Power 11
Ціни на be quiet! Straight Power 11 |
---|---|---|---|---|
be quiet! Straight Power 11 BN280 | від 1 031 zł | 4 пропозиції | ||
be quiet! Straight Power 11 BN281 | від 729 zł | 8 пропозицій | ||
be quiet! Straight Power 11 BN283 | від 567 zł | 22 пропозиції | ||
be quiet! Straight Power 11 BN284 | від 664 zł | 19 пропозицій | ||
be quiet! Straight Power 11 BN285 | від 769 zł | 21 пропозиція |