Блок живлення be quiet! Pure Power 12 M BN344
Фото 4 |
be quiet! Pure Power 12 M BN344 |
|
Потужний, сучасний та порівняно недорогий за мірками компанії be quiet! комп'ютерний блок живлення стандарту ATX 3.0 Цей фактор гарантує здатність пристрою забезпечити живленням сучасні відеокарти з роз'ємом 12VHPWR та піковим енергоспоживанням до 600 Вт без будь-яких перехідників. Даний PSU відноситься до середнього цінового діапазону і входить до лінійки Pure Power, продукція якої виділяється високою якістю виконання та вкрай низьким рівнем шуму.
Встановлений у ньому 120-мм вентилятор автоматично змінює швидкість обертання залежно від температури пристрою, а оптимізовані для кращого повітряного потоку лопаті вентилятора знижують турбулентність, забезпечуючи тиху роботу разом із ефективним охолодженням. За заявою виробника при піковому навантаженні під 100%, максимальний рівень шуму не перевищує 26 дБ. У схемотехніці пристрою використовується просунута топологія LLC та DC-DC перетворювачі вторинних каналів, а сам БЖ оснащений двома лініями +12V.
Термостійкі конденсатори, на жаль, не японські, що може відлякати особливо вимогливих користувачів. У той же час виробник настільки впевнений як свою продукцію, що позиціонує даний PSU в ролі джерела живлення, яке переживає як мінімум один глобальний апгрейд комплектуючих. Впевненість підкріплюється 10-річною гарантією. 93% ККД із запасом вписується в стандарт 80+ Gold і без проблем витримує короткострокові навантаження аж до 1000 Вт по основній лінії +12V, без помітних просадок напруги нижче передбаченого рівня. Вся проводка використовує модульну систему підключення, завдяки чому кабельну локшину, що не використовується, можна відключити і прибрати з очей геть. Плюс до всього be quiet! Pure Power 12 M оснащений різними видами захистів, у тому числі від перегріву, перевищення струму, короткого замикання, підвищеної та зниженої напруги.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог be quiet! 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі be quiet!.
Купити be quiet! Pure Power 12 M BN344
Усі ціни 15 →bądź cichy Pure Power 12 M 850W PC-ładowarka BN344 | 656 zł |
be quiet! Pure Power 12 M - ATX 3.0 - 850W Zasilacz do komputera - 850 wat | 623 zł |
Be quiet! Zasilacz Pure Power 12 M 850W ATX 3.0 GOLD KZBQTZ8500BN344 | 575 zł |
be quiet! Pure Power 12 M 850W OB-ZAS-BEQ-310 | 567 zł |
be quiet! Pure Power 12 M 850W 80+ Gold Czarny | 599 zł |
Модификації be quiet! Pure Power 12 M
Ціни на be quiet! Pure Power 12 M |
---|---|---|---|---|
be quiet! Pure Power 12 M BN341 | від 378 zł | 14 пропозицій | ||
be quiet! Pure Power 12 M BN342 | від 454 zł | 13 пропозицій | ||
be quiet! Pure Power 12 M BN343 | від 494 zł | 16 пропозицій | ||
be quiet! Pure Power 12 M BN344 | від 559 zł | 15 пропозицій | ||
be quiet! Pure Power 12 M BN345 | від 689 zł | 13 пропозицій | ||
be quiet! Pure Power 12 M BN346 | від 842 zł | 10 пропозицій |