Блок живлення Gigabyte Aorus GM GP-AP850GM
Відео 50Фото 9 |
Gigabyte Aorus GM GP-AP850GM 750 Вт850 Вт |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.
Купити Gigabyte Aorus GM GP-AP850GM
Усі ціни 10 →Gigabyte AP850GM zasilacz zasilający 850 W ATX Black - Zasilacze 850 W 100 | 761 zł |
Zasilacz GIGABYTE Aorus 850W 80 Plus Gold | 519 zł |
Zasilacz GIGABYTE Aorus 850W 80 Plus Gold GP-AP850GM | 519 zł |
Gigabyte Aorus P850W 80+ Gold Modular Czarny | 519 zł |
Aorus
Асортимент блоків живлення компанії Gigabyte порівняно невеликий, але в ньому знайдуться рішення і для самих ощадливих, і для забезпечених користувачів. Перші представлені моделлю Gigabyte P і поруч трохи більш дорогих виробів. Другі з'явилися тільки влітку 2018 року, і вони належать до ігрової лінійки Gigabyte Aorus. Саме її представником і є герой сьогоднішнього огляду.
Hi-End блок живлення з ККД 90%
Спочатку ентузіасти з пересторогою поставилися до нового гравця, однак у запалі тестів сумніви відпали — перед нами справді Hi-End продукт без слабких місць, що стане надійною основою для ігрової системи з парою топових відеокарт. Тут вам і активний коректор коефіцієнта потужності з розширеним діапазоном напруг (100 – 240 вольт), і японські конденсатори, і відмінно відрегульовані вхідні напруги, і низький рівень пульсацій. Ефективність знаходиться на високому рівні 80 Plus Gold, причому вона помітно перевищує показники інших БЖ Gold, зокрема, на середніх навантаженнях. А сам блок живлення зберігає працездатність навіть при перевантаженнях на рівні 15% від загальної потужності.
Модульна структура
Список інших переваг також вражає: повністю модульні кабелі у вигляді шлейфів, повний комплекс заходів безпеки і вертушка на парі кулькових підшипників з збільшеним терміном служби. Вона вміє переходити в пасивний режим, але при навантаженнях вище середнього починає відчутно шуміти. Принаймні, якщо порівнювати з іншими Hi-End блоками живлення типу Be quiet Straight Power 11 або Corsair HX. Також можна поскаржитися на невелику відстань між конекторами SATA і PATA. На практиці через це навряд чи виникнуть проблеми, однак якщо ви плануєте створювати велику дискову систему, обов'язково врахуйте цей момент.
Модификації Gigabyte Aorus GM
Ціни на Gigabyte Aorus GM |
---|---|---|---|---|
Gigabyte Aorus GM GP-AP750GM | від 448 zł | 17 пропозицій | ||
Gigabyte Aorus GM GP-AP850GM | від 519 zł | 10 пропозицій |