Zasilacz Gigabyte Aorus GM GP-AP850GM
Wideo 50Zdjęcia 9 |
Gigabyte Aorus GM GP-AP850GM 750 W850 W |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gigabyte 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gigabyte.
Kup Gigabyte Aorus GM GP-AP850GM
Wszystkie ceny 10 →Gigabyte AP850GM zasilacz zasilający 850 W ATX Black - Zasilacze 850 W 100 | 761 zł |
Zasilacz GIGABYTE Aorus 850W 80 Plus Gold | 519 zł |
Zasilacz GIGABYTE Aorus 850W 80 Plus Gold GP-AP850GM | 519 zł |
Gigabyte Aorus P850W 80+ Gold Modular Czarny | 519 zł |
Aorus
Oferta zasilaczy Gigabyte jest stosunkowo niewielka, ale są rozwiązania zarówno dla najbardziej oszczędnych, jak i zamożnych użytkowników. Te pierwsze reprezentuje model Gigabyte P oraz szereg nieco droższych produktów. Te ostatnie pojawiły się dopiero latem 2018 roku i należą do linii gier Gigabyte Aorus. To jej przedstawiciel jest bohaterem dzisiejszej recenzji.
Zasilacz Hi-End o sprawności 90%
Na początku entuzjaści byli nieufni wobec nowego odtwarzacza, ale w ogniu testów wątpliwości zniknęły – mamy naprawdę Hi-Endowy produkt bez wad, który stanie się niezawodną podstawą dla systemu do gier z parą topowych wideo karty. Tutaj znajdziesz aktywny korektor współczynnika mocy o rozszerzonym zakresie napięć (100 - 240 V) i japońskie kondensatory oraz idealnie dopasowane napięcia wejściowe i niski poziom tętnień. Sprawność jest na wysokim poziomie 80 Plus Gold i znacznie przewyższa wydajność innych zasilaczy Gold, w szczególności przy średnich obciążeniach. A sam zasilacz działa nawet przy przeciążeniach na poziomie 15% całkowitej mocy.
Modułowa konstrukcja
Lista innych zalet jest również imponująca: w pełni modułowe kable w postaci odcinków, pełen zakres zabezpieczeń oraz spinner na parze łożysk kulkowych o wydłużonej żywotności. Wie, jak przejść w tryb pasywny, ale przy obciążeniach powyżej średniej zaczyna wydawać zauważalny hałas. Przynajmniej w porównaniu z innymi zasilaczami Hi-End, takimi jak Be quiet Straight Power 11 czy Corsair HX. Można też narzekać na małą odległość między złączami SATA i PATA. W praktyce raczej nie spowoduje to problemów, ale jeśli planujesz stworzyć duży system dyskowy, pamiętaj o tym.
Modyfikacje Gigabyte Aorus GM
Ceny na Gigabyte Aorus GM |
---|---|---|---|---|
Gigabyte Aorus GM GP-AP750GM | od 448 zł | 17 oferty | ||
Gigabyte Aorus GM GP-AP850GM | od 519 zł | 10 oferty |