Блок живлення Gigabyte P-Series 2020 P450B
Фото 7 |
Gigabyte P-Series 2020 P450B 2020 рік 450 Вт 24+8 (4+4) pin 80+ Bronze 550 Вт 24+8 (4+4) pin 80+ Bronze 750 Вт 24+8+8(4+4) pin 80+ Gold 850 Вт 24+8+8(4+4) pin 80+ Gold |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gigabyte P-Series 2020 P450B
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gigabyte GP-P450B OB-ZAS-GA-017 | 200 zł |
Zasilacz GIGABYTE P450B 450W 80 Plus Bronze | 171 zł |
Gigabyte P450B 450W 80+ Bronze Czarny | 171 zł |
Zasilacz GIGABYTE P450B 450W 80 Plus Bronze GP-P450B | 180 zł |
ще 11 пропозицій
Модификації Gigabyte P-Series 2020
Ціни на Gigabyte P-Series 2020 |
---|---|---|---|---|
Gigabyte P-Series 2020 P450B | від 163 zł | 17 пропозицій | ||
Gigabyte P-Series 2020 P550B | від 213 zł | 21 пропозиція | ||
Gigabyte P-Series 2020 P750GM | від 361 zł | 33 пропозиції | ||
Gigabyte P-Series 2020 P850GM | від 389 zł | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →