Zasilacz Gigabyte P-Series 2020 P450B
Zdjęcia 7 |
Gigabyte P-Series 2020 P450B 2020 rok 450 W 24+8 (4+4) pin 80+ Bronze 550 W 24+8 (4+4) pin 80+ Bronze 750 W 24+8+8(4+4) pin 80+ Gold 850 W 24+8+8(4+4) pin 80+ Gold |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gigabyte 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gigabyte.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gigabyte P-Series 2020 P450B
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zasilacz GIGABYTE P450B 450W 80 Plus Bronze | 171 zł |
Gigabyte GP-P450B OB-ZAS-GA-017 | 200 zł |
Zasilacz GIGABYTE P450B 450W 80 Plus Bronze | 171 zł |
Gigabyte P450B 450W 80+ Bronze Czarny | 171 zł |
Zasilacz GIGABYTE P450B 450W 80 Plus Bronze GP-P450B | 180 zł |
pokaż 11 ofert
Modyfikacje Gigabyte P-Series 2020
Ceny na Gigabyte P-Series 2020 |
---|---|---|---|---|
Gigabyte P-Series 2020 P450B | od 164 zł | 17 oferty | ||
Gigabyte P-Series 2020 P550B | od 216 zł | 15 oferty | ||
Gigabyte P-Series 2020 P750GM | od 361 zł | 33 oferty | ||
Gigabyte P-Series 2020 P850GM | od 389 zł | 28 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →