Zasilacz Gigabyte P-Series 2020 P550B
Zdjęcia 7 |
Gigabyte P-Series 2020 P550B 2020 rok 450 W 24+8 (4+4) pin 80+ Bronze 550 W 24+8 (4+4) pin 80+ Bronze 750 W 24+8+8(4+4) pin 80+ Gold 850 W 24+8+8(4+4) pin 80+ Gold |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gigabyte 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gigabyte.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gigabyte P-Series 2020 P550B
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gigabyte P550B zasilacz sieciowy 550 W 204 pin ATX ATX Czarny GP-P550B | 219 zł |
Gigabyte GP-P550B OB-ZAS-GA-016 | 219 zł |
Zasilacz GIGABYTE P550B 550W 80 Plus Bronze | 219 zł |
Gigabyte Zasilacz Gigabyte P550B 550W 80+ Bronze | 241 zł |
pokaż 15 ofert
Modyfikacje Gigabyte P-Series 2020
Ceny na Gigabyte P-Series 2020 |
---|---|---|---|---|
Gigabyte P-Series 2020 P450B | od 163 zł | 17 oferty | ||
Gigabyte P-Series 2020 P550B | od 213 zł | 21 oferta | ||
Gigabyte P-Series 2020 P750GM | od 361 zł | 33 oferty | ||
Gigabyte P-Series 2020 P850GM | od 389 zł | 29 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →