Zasilacz Gigabyte PG-Series P650G
Zdjęcia 6 |
Gigabyte PG-Series P650G |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gigabyte PG-Series P650G
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GIGABYTE GP-P650G | 279 zł |
GIGABYTE GP-P650G Zasilacz do komputera - 650 wat - 120 mm - 80 Plus 80+ B | 305 zł |
Gigabyte GP-P650G OB-ZAS-GA-037 | 268 zł |
Zasilacz GIGABYTE P650G 650W 80 PLUS Gold | 265 zł |
Zasilacz GIGABYTE P650G 650W 80 PLUS Gold | 265 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →