Блок живлення Gigabyte P-Series 2020 P750GM
Фото 7 |
Gigabyte P-Series 2020 P750GM 2020 рік80+ Gold 450 Вт 24+8 (4+4) pin 80+ Bronze 550 Вт 24+8 (4+4) pin 80+ Bronze 750 Вт 24+8+8(4+4) pin 80+ Gold 850 Вт 24+8+8(4+4) pin 80+ Gold |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.
Купити Gigabyte P-Series 2020 P750GM
Усі ціни 32 →Gigabyte GP-P750GM PC zasilacz 750W ATX 80PLUS Gold | 369 zł |
Gigabyte Zasilacz P750GM 750W PFC 120mm hydraulic fan ATX KZGBAZ750GM0000 | 379 zł |
Gigabyte GP-P750GM OB-ZAS-GA-015 | 379 zł |
Zasilacz GIGABYTE P750GM 750W 80 Plus Gold | 369 zł |
Gigabyte Zasilacz P750GM 750W PFC 120mm hydraulic fan ATX 55359 | 401 zł |
Тайванський гігант Gigabyte давно і міцно займає важливу роль на ринку материнських плат і відеокарт, але ніяк не блоків живлення. Вийшла в 2020 році модель Gigabyte P-Series 2020 похитнула цей стереотип, показавши, що в Gigabyte працюють майстри на всі руки.
P-Series 2020-це сучасний модульний блок живлення на стику різних цінових категорій, який компанія Gigabyte випустила після успішного старту БЖ серії Aorus. Для своїх характеристик P-Series коштує не так вже й багато, володіє 90% ККД і в цілому є одним з найдоступніших варіантів з запасом потужності 750 Вт, сертифікатом 80+ Gold і японськими конденсаторами під капотом. Подібний набір характеристик робить його небезпечним конкурентом для народних блоків живлення Chieftec Proton і Be quiet System Power 9.
Принадність цієї моделі полягає в продуманій економії. У Gigabyte грамотно розставили пріоритети, використавши Японські електроліти, японські конденсатори і надійні твердотільні рішеннями. Як наслідок-висока якість вихідної напруги в поєднанні з низьким рівнем пульсацією, мінімальними осіданнями і в цілому стабільною роботою. За основною 12-вольтної лінії P-Series 2020 здатний видати 732 Вт, тобто 99.7% від номіналу. Плюс до всього вертушка на гідравлічному підшипнику працює тихіше звичайної втулки і з великою часткою ймовірності прослужить довше.
Модификації Gigabyte P-Series 2020
Ціни на Gigabyte P-Series 2020 |
---|---|---|---|---|
Gigabyte P-Series 2020 P450B | від 163 zł | 17 пропозицій | ||
Gigabyte P-Series 2020 P550B | від 213 zł | 21 пропозиція | ||
Gigabyte P-Series 2020 P750GM | від 361 zł | 33 пропозиції | ||
Gigabyte P-Series 2020 P850GM | від 389 zł | 29 пропозицій |