Zasilacz Gigabyte P-Series 2020 P750GM
Zdjęcia 7 |
Gigabyte P-Series 2020 P750GM 2020 rok80+ Gold 450 W 24+8 (4+4) pin 80+ Bronze 550 W 24+8 (4+4) pin 80+ Bronze 750 W 24+8+8(4+4) pin 80+ Gold 850 W 24+8+8(4+4) pin 80+ Gold |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gigabyte 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gigabyte.
Kup Gigabyte P-Series 2020 P750GM
Wszystkie ceny 25 →Gigabyte GP-P750GM PC zasilacz 750W ATX 80PLUS Gold | 369 zł |
Gigabyte Zasilacz P750GM 750W PFC 120mm hydraulic fan ATX KZGBAZ750GM0000 | 379 zł |
Gigabyte GP-P750GM OB-ZAS-GA-015 | 379 zł |
Zasilacz GIGABYTE P750GM 750W 80 Plus Gold | 369 zł |
Gigabyte Zasilacz P750GM 750W PFC 120mm hydraulic fan ATX 55359 | 401 zł |
Tajwański gigant Gigabyte od dawna i mocno odgrywa ważną rolę na rynku płyt głównych i kart graficznych, ale nie zasilaczy. Wydany w 2020 r. model Gigabyte P-Series 2020 zburzył ten stereotyp, pokazując, że w Gigabyte pracują prawdziwi fachowcy.
P-Series 2020 to nowoczesny zasilacz modularny na styku różnych kategorii cenowych, który Gigabyte wypuścił po udanej premierze zasilacza z serii Aorus. Jak na swoją wydajnośćP- Series nie kosztuje zbyt wiele, ma 90% sprawności i jest ogólnie jedną z najtańszych opcji z zapasem 750 W, certyfikatem 80+ Gold i japońskimi kondensatorami „pod maską”. Ten zestaw cech czyni go niebezpiecznym konkurentem dla „ludowych” zasilaczy Chieftec Proton i Be quiet System Power 9.
Piękno tego modelu tkwi w przemyślanej ekonomii. Gigabyte sprytnie ustanowił priorytety używając japońskich elektrolitów, japońskich kondensatorów i niezawodnych rozwiązań półprzewodnikowych. W rezultacie wysoka jakość napięcia wyjściowego w połączeniu z niskimi tętnieniami, minimalnymi spadkami i ogólnie stabilną pracą. Na głównej linii 12-woltowej P-Series 2020 jest w stanie dostarczyć 732 waty, czyli 99,7% wartości nominalnej. Co więcej, obracacz na łożysku hydraulicznym jest cichszy niż konwencjonalna tuleja i ma większe szanse na dłuższą żywotność.
Modyfikacje Gigabyte P-Series 2020
Ceny na Gigabyte P-Series 2020 |
---|---|---|---|---|
Gigabyte P-Series 2020 P450B | od 171 zł | 11 oferty | ||
Gigabyte P-Series 2020 P550B | od 216 zł | 15 oferty | ||
Gigabyte P-Series 2020 P750GM | od 363 zł | 26 oferty | ||
Gigabyte P-Series 2020 P850GM | od 389 zł | 29 oferty |