Zasilacz A-Data XPG CORE REACTOR XPG CORE REACTOR 850 (COREREACTOR850G-BKCEU)
Wideo 13Zdjęcia 5 |
A-Data XPG CORE REACTOR XPG CORE REACTOR 850 |
|
Wydajny zasilacz z certyfikatem 80+ Gold z okablowaniem modułowym. Urządzenie tego typu nastawione jest głównie na wyposażenie komputera do gier. Sześć złączy PCIe 6+2 pin i cicha praca systemu chłodzenia sprawią, że Twój komputer będzie bardzo wydajny i tak wygodny, jak to tylko możliwe. Ten zasilacz doskonale nadaje się do podłączania zaawansowanych zasobów sprzętowych, które mają zwiększone wymagania dotyczące bieżącej jakości.
Zasilacz komputerowy A-Data XPG CORE REACTOR 850 jest dobrze przystosowany do obciążeń o dużej mocy. Kiedy komputer rozwiązuje nawet najbardziej wymagające zasoby, urządzenie zapewni stabilną i najdokładniejszą charakterystykę prądu elektrycznego. Ten model wykorzystuje topologię LLC i konwerter DC-DC. Obwody urządzenia pozwalają na pewną pracę zasilacza przy szczytowych obciążeniach, jednocześnie minimalizując tętnienia i inne zakłócenia. Producent wdrożył między innymi kompletny zestaw systemów ochronnych. Ten zasilacz ma doskonały potencjał, umożliwiając bezpieczną grę z podkręcanymi zasobami sprzętowymi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Kup A-Data XPG CORE REACTOR XPG CORE REACTOR 850
Wszystkie ceny 7 →Zasilacz XPG Core Reactor 850W 80 Plus Gold | 399 zł |
Zasilacz XPG Core Reactor 850W 80 Plus Gold | 399 zł |
Zasilacz XPG Core Reactor 850W 80 Plus Gold COREREACTOR850G-BKCEU | 399 zł |
Zasilacz ADATA XPG Core Reactor 850W (COREREACTOR850G-BKCEU) | 399 zł |
ADATA XPG CORE REACTOR 850W 80+GOLD | 519 zł |
Zasilacz XPG Core Reactor 850W 80 Plus Gold | 557 zł |
XPG Core Reactor 850W 80 Plus Gold - WYPRZEDAŻ - ostatnie sztuki tego prod | 499 zł |
Modyfikacje A-Data XPG CORE REACTOR
Ceny na A-Data XPG CORE REACTOR |
---|---|---|---|---|
A-Data XPG CORE REACTOR XPG CORE REACTOR 650 | od 379 zł | 12 oferty | ||
A-Data XPG CORE REACTOR XPG CORE REACTOR 750 | od 437 zł | 7 oferty | ||
A-Data XPG CORE REACTOR XPG CORE REACTOR 850 | od 399 zł | 7 oferty |