Obudowa A-Data XPG VALOR AIR czarny
Wideo 2Zdjęcia 7 |
Stosunkowo niedroga obudowa z dobrym systemem chłodzenia powietrzem. Jest to platforma Midi Tower, która idealnie nadaje się do montażu płyty głównej ATX. Z przodu panel Streamline-Carving z ozdobnymi perforacjami w formie ornamentu. Przednia okładka zabezpieczona jest za pomocą łatwo zdejmowalnego zapięcia magnetycznego. Za fasadą zamontowana jest drobnoziarnista siatka przeciwpyłowa.
Na pokrywie górnej i dolnej znajdują się dodatkowe filtry siatkowe. Obudowa komputera A-Data XPG VALOR AIR gwarantuje wysoką wydajność przepływu powietrza. Układ chłodzenia jest zorganizowany przy użyciu czterech standardowych wentylatorów. Wszystkie gramofony fabryczne mają średnicę 120 mm. Górna pokrywa jest dobrze kompatybilna z chłodnicą cieczy o średnicy 240 mm. W zestawie znajduje się kosz do montażu dwóch dysków HDD 3,5″.
Dodatkowo w zestawie znajdują się dwa uchwyty do mocowania dysków półprzewodnikowych SSD 2,5″. Jednostka systemowa może być wyposażona w wydajny procesor - dopuszczalne jest zastosowanie wieży 166 mm do przenoszenia ciepła procesora. Obudowa obsługuje karty graficzne o długości do 305 mm. Jako główny panel boczny zastosowano wysokiej jakości szkło hartowane o grubości 3 mm. Do wejścia/wyjścia informacji dostępne są jednocześnie dwa porty USB 3.0.
Kup A-Data XPG VALOR AIR czarny
Wszystkie ceny 6 →Obudowa XPG Valor Air MT Czarny | 235 zł |
Obudowa XPG Valor Air MT Czarny | 235 zł |
XPG Valor Air MT Czarny | 235 zł |
Obudowa XPG Valor Air MT Czarny VALORAIRMT-BKCWW (BLACK) | 239 zł |
XPG Valor Air MT Czarny | 239 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Adata XPG Valor AIR MT czarny (VALORAIRMT-BKCWW) - PAC | 234 zł |
Modyfikacje A-Data XPG VALOR AIR
Ceny na A-Data XPG VALOR AIR |
---|---|---|---|---|
A-Data XPG VALOR AIR biały | od 201 zł | 1 oferta | ||
A-Data XPG VALOR AIR czarny | od 234 zł | 6 oferty |