Obudowa Chieftec Hunter czarny (GS-01B-OP)
Zdjęcia 13 |
Stylowy design etui równoważy przemyślana konstrukcja. Szeroka i długa wstawka z siateczki na przednim panelu sprawia, że przednia część jest ciekawsza i bardziej wyrazista. Oprócz funkcji ozdobnej siatka pełni rolę kanału wentylacyjnego, przez który przednie wentylatory pobierają świeże powietrze. To jest pudełko midi tower z tacą płyty głównej ATX. Ale możesz umieścić coś z serii MicroATX lub Mini-ITX jako płytę główną.
Dobre chłodzenie obudowy uzupełnia dobra przestronność. Obudowa komputera Chieftec Hunter może z łatwością pomieścić procesor z chłodnicą wieżową o wysokości do 170 mm. Długość karty graficznej, podobnie jak innych kart rozszerzeń PCI, może wynosić do 320 mm. Układ przestrzeni roboczej przewiduje dolne umiejscowienie zasilacza. Aby uatrakcyjnić projekt obudowy, w standardowe gramofony wbudowane jest oświetlenie ARGB. Jednostka systemowa jest dodatkowo wyposażona w sterownik. Panel sterowania zawiera przyciski do ustawiania podświetlenia dekoracyjnego. Dodatkowo użytkownik może dostosować optymalną prędkość obrotową chłodnic. Regulacja prędkości wentylatora sprawia, że komputer jest praktycznie bezgłośny.
Kup Chieftec Hunter czarny
Wszystkie ceny 18 →Chieftec GS-01B-OP etui na komputer Tower Black | 275 zł |
Chieftec Obudowa GS-01B-OP Hunter Midi Tower 4xRGB Fan KOCHFOD0GS01BOP | 228 zł |
Obudowa CHIEFTEC Hunter GS-01B-OP | 229 zł |
Chieftec GS-01B-OP OB-CHI-0045 | 279 zł |
Chieftec Obudowa GS-01B-OP Hunter Midi Tower 4xRGB Fan 57043 | 234 zł |
Łowca komputerów
Chieftec Hunter to solidnie zbudowana obudowa PC w rozsądnej cenie, zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie. Obsługuje instalację wszystkich formatów płyt głównych: miniaturowy Mini-ITX, średniej wielkości Micro-ATX i pełnoprawny Full-ATX. Ale długość kompatybilnych kart graficznych jest ograniczona do 32 cm (czasami są modele, które są o centymetr lub dwa dłuższe).
Stal i szkło
Głównym materiałem jest blacha stalowa o grubości pół milimetra, malowana czarną farbą z efektem antystatycznym. Boczne okienko wzierne wykonane jest ze szkła hartowanego, odpornego na zarysowania i umiarkowane uderzenia. Grubość szkła wynosi 3 mm, czyli nieco mniej niż typowe 4 - 5 mm. Cała konstrukcja razem waży 5 kg.
Łatwy dostęp
Przedni panel jest plastikowy z siatką wentylacyjną pośrodku, za którą ukryte są trzy wentylatory. Nie ma filtra przeciwpyłowego, ale sam panel jest łatwy do usunięcia, więc nie będzie problemów z czyszczeniem. Czwarty gramofon montowany jest do wydmuchiwania na tylnej ścianie korpusu.
Przyjazne marki
Wszystkie wentylatory są ozdobione ARGB i są połączone z centralnym koncentratorem, który umożliwia kontrolę prędkości i koloru. Hub posiada certyfikaty wszystkich głównych producentów płyt głównych: ASUS Aura, MSI Mystic, Gigabyte Fusion i ASRock Polychrome. Prawdopodobnie nieoficjalnie wspierany jest również Biostar Vivid.